Haberler

The Terminal List: Dark Wolf – Ekranların Yeni Gözdesi

2022’nin Temmuz sıcağında başlayan ve yıldızlar geçidini andıran kadrosuyla dikkat çeken Prime Video’nun sevilen dizisi The Terminal List, Chris Pratt’ın başrolünde parladığı birinci sezonunun ardından, 2023 Şubat’ında merakla beklenen ikinci sezon onayını kapmıştı. 🎬

Bu heyecan verici gelişme, dizi severlere bir de sürpriz yaparak, Taylor Kitsch’in canlandırdığı Ben Edwards karakterinin başrolünde olduğu bir spin-off dizinin müjdesini verdi. Yaklaşık bir yılın ardından, Chris Pratt’in yeniden James Reece karakteriyle ekranlara dönüş yapacağı bu yeni dizinin ismi açıklandı: The Terminal List: Dark Wolf.

📚 Kitap serisinin yaratıcısı Jack Carr ve dizinin ilk sezonunun yazarı David DiGilio’nun ortak zekâsıyla hayata geçirilen bu proje, bu yılın başlarında prodüksiyon sürecine girecek. Dark Wolf, Ben Edwards’ın Navy SEAL’den CIA’nın paramiliter operatörüne dönüşümünü, savaşın acımasız yüzünü ve insani bedellerini gözler önüne seren bir casusluk gerilimi vaat ediyor.

Bu heyecan fırtınasına, The Umbrella Academy ile tanıdığımız Tom Hopper da katılıyor. Hopper, dizide Raife Hastings karakteriyle; avcı, koruyucu, muhafız ve Navy SEAL özelliklerini bünyesinde barındıran bir karakteri canlandıracak.

Chris Pratt, ikinci sezonun daha da aksiyon dolu olacağını ve herkesin bu serüveni görmesi için sabırsızlandığını belirtti. Ayrıca, “Taylor Kitsch’in Edwards karakterinin hayranları için harika bir haberim var; onun hikayesine daha derin bir bakış atacağımız ve SEAL’dan CIA ajanına dönüşümünü izleyeceğimiz bir öncül dizi üzerinde çalışıyoruz. Ve heyecanı ikiye katlamak için bu dizide de yer alacağım. Bu serüven, The Terminal List kadar sürükleyici olacak, söz veriyorum,” dedi.

Kitsch ise hayranların desteği için minnettar olduğunu ve Jack Carr’ın hikayelerini ekrana taşıyacak olmanın heyecanını dile getirdi.

🎥 Yapımcı kadrosunda Pratt, Antoine Fuqua, Kat Samick, Jack Carr, David DiGilio, Frederick E.O. Toye, Max Adams ve Jared Shaw gibi isimler bulunan The Terminal List: Dark Wolf, Amazon Studios ve MRC Television/Civic Center Media işbirliğiyle hazırlanan bir yapım olacak.

Bunlarada Göz Atın :
Apple TV+ Bilimkurgu Harikası “Severance” 2.Sezon Hızlı Geliyor

Bu heyecan dolu yolculukta, başrol oyuncuların performansı ve hikayenin derinliği, izleyicileri adeta bir aksiyon ve casusluk fırtınasının içine çekecek. Bu serüvene hazır olun! 🌪️

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı