Haberler

Kübra 2.Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu, Konusu ve Oyuncuları

Netflix’in Gözde Dizisi Kübra, Yeni Sezonuyla Geliyor!

Netflix platformunun sevilen yüzü Çağatay Ulusoy’un başrolünü üstlendiği ve Taylan Biraderler’in yönetmen koltuğunda oturduğu, adını Afşin Kum’un kaleme aldığı romanından alan Kübra dizisi, ilk sezonuyla izleyicilerde büyük bir heyecan yaratmıştı. Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın yaptığı dizi, benzersiz öyküsüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ve şimdi, merakla beklenen müjde geldi: Kübra’nın ikinci sezonu bu yılın Haziran ayında izleyiciyle buluşacak!

Kübra 2. Sezonun Hikayesi: Gökhan’ın Yeni Mücadelesi

İlk sezonda ortaya çıkan sırlar ve Kübra hakkındaki gerçekler, Gökhan için yeni bir başlangıç noktası oluyor. Semavi yolunda ilerlemeye kararlı Gökhan, inancının verdiği güçle her kararının bir bedeli olduğunu kabul ediyor. Artık onu sadece bilinen düşmanlar değil, sevdikleri ve hatta kendisiyle olan iç mücadeleler de beklemekte. Peki, Gökhan inancının ışığında doğru yolu bulabilecek mi? Ve Kübra, bu karanlık yolda ona rehberlik edebilecek mi?

Kübra’nın Arkasındaki Yaratıcı Ekip

  • Yönetmenler: Yağmur Taylan ve Durul Taylan
  • Senaristler: Murat Uyurkulak, Rana Mamatlıoğlu, Bekir Baran Sıtkı
  • Yapımcı: Onur Güvenatam
  • Yürütücü Yapımcılar: Yağmur Taylan, Durul Taylan

Kübra 2. Sezon Oyuncu Kadrosu: Yıldızlar Geçidi

Kübra’nın yeni sezonu, olağanüstü kurgusu ve derinlikli karakterleriyle ekrana geri dönüyor. İşte, Çağatay Ulusoy’un yanı sıra, yeni sezonda yer alacak başarılı isimler:

Oyuncu Karakter
Çağatay Ulusoy
Aslıhan Malbora
Ahsen Eroğlu
Nazan Kesal
Cihan Talay
Aytek Şayan
Meriç Rakalar
Deniz Işın
Onur Ünsal
Mehmet Çağrı Çıtanak
Ahmet Mümtaz Taylan

Yapım: OGM Pictures

Kübra’nın ikinci sezonu, izleyicileri daha derin bir hikaye ve unutulmaz karakterlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Haziran ayını sabırsızlıkla bekleyin ve bu sürükleyici serüvene tanık olun! 🌟

Bunlarada Göz Atın :
Julianne Moore İmzalı "Mary & George" Dramasından İlk Görüntüler Yayında!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı