Haberler

Hulu Dizisi We Were the Lucky Ones 28 Mart’ta Yayında

🎬 Hulu, Gözlerinizi Ekrana Kilitleyecek Bir Hikaye Sunuyor: 2017’de okuyucuları derinden etkileyen Georgia Hunter’ın çok satan romanından uyarlanan “We Were the Lucky Ones” isimli mini dizi, izleyicileri adeta zamanda bir yolculuğa çıkaracak. Fragmanıyla bile nefes kesen bu dizi, Joey King ve Logan Lerman gibi yıldız isimlerin performanslarıyla 28 Mart’ta başlıyor.

🌟 Yıldızlar Geçidi: Joey King’in (“The Act”) ve Logan Lerman’ın (“Hunters”) yanı sıra, Hadas Yaron, Henry Lloyd-Hughes, Amit Rahav, Sam Woolf, Michael Aloni, Moran Rosenblatt, Eva Feiler, Lior Ashkenazi ve Robin Weigert gibi yetenekli isimler bu muhteşem hikayede boy gösteriyor.

📚 Bir Ailenin Savaş Karşısındaki Mücadelesi:

İkinci Dünya Savaşı’nın karanlık günlerinde ayrı düşen ve bir araya gelme umuduyla dolu bir Yahudi ailenin gerçek hikayesinden ilham alan “We Were the Lucky Ones”, insan ruhunun zorluklar karşısında nasıl direnebildiğini ve hatta güçlenebildiğini anlatıyor. Bu dizi, sevgi ve umudun her türlü zorluğu aşabileceğinin altını çiziyor.

🌍 1939 Baharında Bir Aile, Bir Hayat: Savaşın gölgesi altında bile normal bir yaşam sürdürmeye çalışan Kurc ailesi, Polonya’nın Radom kentinde savaşın getireceği dehşeti henüz bilmiyor. Ailenin sıcak sohbetleri, tehditlerden çok yeni doğan bebekler ve filizlenen aşklar üzerine. Ancak Avrupa’yı saran savaşın getirdiği kaos, aileyi dünyanın dört bir yanına savuracak.

🏃 Mücadele, Kaçış ve Hayatta Kalma: Aile bireyleri, sürgün edilenlerden kıta dışına kaçmaya çalışanlara, getto fabrikalarında açlıkla mücadele edenlerden kimliklerini gizleyip saklananlara kadar farklı yollarla hayatta kalmaya çalışıyor.

Bunlarada Göz Atın :
Oppenheimer İzlemeden Önce Mutlaka Bunları Okuyun

🎥 Yaratıcı Zihinler: Erica Lipez, bu etkileyici hikayeyi ekranlara taşıyan yetenekli yazar. Yönetmen koltuğunda Thomas Kail otururken, Jennifer Todd ve Georgia Hunter gibi isimler yönetici yapımcı olarak projeye hayat veriyor.

🌈 Hulu Originals Sunar: Disney Television Studios bünyesindeki 20th Television tarafından hayata geçirilen “We Were the Lucky Ones”, ilk üç bölümüyle 28 Mart’ta izleyiciyle buluşacak. Kalan bölümler, dizi finali olan 2 Mayıs’a kadar her hafta sizlerle.

We Were the Lucky Ones Tanıtım Fragmanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı