Haberler

Apple TV+’ın Yıldızı “Hijack” için Heyecan Verici 2. Sezon Onayı Geldi

🎬 Apple TV+’da Sürükleyici Bir Gerilim: Hijack’in Yeni Sezonu Geliyor!

Apple TV+, eşsiz performansları ve etkileyici hikaye anlatımıyla tanınan SAG ve Emmy adayı Idris Elba’nın (“Luther”) başrolde ve yönetici yapımcı olarak görev aldığı, nefes kesen gerilim serisi “Hijack” için heyecanla beklenen 2. sezon onayını verdi.

🌟 Dizi Dünyası: Yaratıcılar ve Efsane Bir Kadro!

George Kay (“Lupin,” “Criminal”) ve Jim Field Smith (“Criminal,” “Litvinenko”) gibi usta isimler tarafından hayata geçirilen bu seri, 2023 yazında başlayan ilk sezonuyla izleyicileri adeta ekrana kilitledi.

⏰ Zamanla Yarış: Hijack’in Elektriklenen İlk Sezonu

İlk sezon, gerçek zamanlı bir heyecan fırtınası sunuyor: Kaçırılan bir uçak, 7 saat süren tehlikeli bir Londra yolculuğuna çıkarken, Idris Elba, akıllı ve cesur bir iş adamı olarak Sam Nelson karakteriyle karşımıza çıkıyor. Nelson, yolcuları kurtarmak için zekasını sonuna kadar kullanıyor.

🌟 Parlayan Yıldızlar: “Hijack” Oyuncu Kadrosu

Dizi, Archie Panjabi, Christine Adams (“Black Lightning”), Max Beesley (“Mad Dogs, Jamestown”) gibi yetenekli oyuncuların yanı sıra, Eve Myles (“Torchwood, We Hunt Together”), Neil Maskell (“Litvinenko”), ve daha birçok yetenekli isimle göz kamaştırıyor.

📈 Başarı Grafiği: Eleştirmenler ve İzleyicilerden Tam Not!

“Hijack”, dünya çapında büyük bir başarı elde etti ve Rotten Tomatoes’da %88 eleştirmen beğenisi ve %50 izleyici puanı alarak Nielsen Streaming Originals Top 10 listesine girmeyi başardı.

Bunlarada Göz Atın :
"Çılgın Hırsız" Sahneye Geri Dönüyor: "Despicable Me 4"ten Göz Kamaştırıcı İlk Fragman

💬 Idris Elba’dan Heyecan Verici Açıklamalar!

Idris Elba, “İlk sezon sonrası izleyicilerin yoğun ilgisi beni çok etkiledi. Sam Nelson’ın yeni maceraları sır dolu, ama emin olun, heyecan hiç eksik olmayacak!” diyerek hayranlarına müjde verdi.

🎥 Yönetici Yapımcılık ve Yönetmenlik: Ustalıkla Hazırlanan Bir Sezon

60Forty Films’ten Jamie Laurenson, Hakan Kousetta, Tom Nash ve Idiotlamp Productions’tan Kay ve Field Smith, ikinci sezonda da yönetici yapımcı olarak devam edecekler. Field Smith, aynı zamanda serinin baş yönetmeni olacak.

🌟 Hijack’in ikinci sezonu, macera ve gerilim dolu bir yolculuk vaat ediyor. Apple TV+’da bu heyecanı kaçırmayın! 🚀🎬

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı