Kullanım Koşulları

Bu Kullanım Koşulları sözleşmesi (“Sözleşme”), igapuh.net web sitesini (“Sitemiz”) kullanırken geçerlidir ve Sitemizi ziyaret eden veya kullanıcı olan herkes için bağlayıcıdır. Sitemizi kullanarak aşağıdaki koşulları kabul etmiş olursunuz:

1. Sitenin Kullanımı

1.1. igapuh.net, sadece kişisel kullanımınız için Sitemize erişmenize izin verir. İçeriği indirebilir veya görüntüleyebilirsiniz, ancak ticari kullanım, dağıtım veya değiştirme yapma hakkınız yoktur.

1.2. Sitemizi kullanırken yasa dışı veya hukuka aykırı faaliyetlerde bulunamazsınız. Ayrıca, Sitemizi başkalarının haklarına zarar verecek şekilde kullanmamalısınız.

2. Hizmetlerin Değiştirilmesi ve Sonlandırılması

2.1. igapuh.net, Sitemizin içeriğini, hizmetlerini veya özelliklerini önceden bildirim yapmadan değiştirme veya sonlandırma hakkını saklı tutar.

2.2. Sitemizi kullanımınızı herhangi bir zamanda sonlandırabilirsiniz. Ancak, bu Sitemizdeki tüm bilgilere ve içeriğe erişiminizin sona ereceği anlamına gelir.

3. Gizlilik Politikası

3.1. Kullanım Koşulları’nın bir parçası olarak, Sitemizin Gizlilik Politikası’na da tabi olursunuz. Gizlilik Politikası, kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığını, kullanıldığını ve korunduğunu açıklar.

4. Telif Hakkı ve Fikri Mülkiyet

4.1. Sitemizde bulunan tüm içerik ve malzemeler (metinler, grafikler, logolar, videolar, vb.) igapuh.net veya lisans sahipleri tarafından korunmaktadır. Bu içeriği izinsiz kopyalamak, çoğaltmak veya dağıtmak yasaktır.

5. Sorumluluk Reddi

5.1. igapuh.net, Sitemizde sunulan bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini garanti etmez. Bu bilgilere güvenmek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

5.2. igapuh.net, Sitemizin kesintisiz veya hatasız çalışacağını garanti etmez. Sitemizi kullanırken karşılaştığınız sorunlar veya kayıplar için sorumluluk kabul etmez.

6. Değişiklikler ve Güncellemeler

6.1. Kullanım Koşulları zaman zaman güncellenebilir. Değişiklikler yapıldığında, güncellenmiş Kullanım Koşulları Sitemizde yayınlanacaktır. Bu nedenle, Kullanım Koşulları’nı periyodik olarak kontrol etmek önemlidir.

İletişim

Sitemizle ilgili herhangi bir soru veya endişeniz varsa, lütfen [email protected] adresi üzerinden bizimle iletişime geçin.

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı