Haberler

NCIS: Sydney 1.Sezon 8.Bölüm Fragmanı

NCIS: Sydney 1.Sezon 8.Bölüm Fragmanı

Büyük bir heyecan fırtınasının merkezinde, NCIS: Sydney’nin ilk sezonunun final bölümü “Sarışın Hırsı”nda gerilim tavan yapıyor. Bu bölümde, JD (Todd Lasance) karakterinin oğlu, uluslararası bir suikastçı tarafından, NCIS’in gözaltında tuttuğu bir suçlu karşılığında kaçırılıyor. Ekip, oğlunu tehlikeli suçluyu serbest bırakmadan kurtarmak için zamanla yarışırken, izleyiciler de soluksuz bir maceranın içine çekiliyor.

23 Ocak Salı günü, CBS Orijinal serisi NCIS: SYDNEY’in bu unutulmaz sezon finali, CBS’de ve Paramount+ üzerinden canlı ve talep üzerine izlenebilir. SHOWTIME aboneleri için canlı ve talep üzerine, Paramount+ Essential aboneleri için ise bölüm yayınlandıktan bir gün sonra erişilebilir olacak.

Bu bölüm, adrenalin dolu sahneleri, sürükleyici hikayesi ve baş döndüren entrikalarıyla NCIS: Sydney serisinin zirvesini temsil ediyor. “Sarışın Hırsı”, sadece bir sezon finali olmanın ötesinde, gerçek bir suç ve drama şöleni vaat ediyor. JD’nin oğlunun kaçırılmasıyla başlayan hikaye, NCIS ekibinin kararlılığı ve zekasıyla şekillenirken, izleyicileri de bu heyecan dolu yolculuğun bir parçası haline getiriyor.

Bu epik final bölümünü kaçırmayın! “Sarışın Hırsı”nın her saniyesi, gerilim ve aksiyon dolu bir deneyim sunarak, NCIS: Sydney serisinin nasıl bir fenomen haline geldiğinin kanıtı niteliğinde. CBS ve Paramount+’ta sizi bekliyor!

NCIS: Sydney 1.Sezon 8.Bölüm Fragmanı

Google Amca : NCIS: Sydney 1.Sezon 8.Bölüm

Bunlarada Göz Atın :
Mahsun J Dizisi 4.Bölüm Ne Zaman Yayında? Fragmanı İzle

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı