Haberler

The Shift (Dag & nat) Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

Büyüleyici Bir Medikal Drama: The Shift

29 Mayıs 2022’de Danimarka’nın TV 2’si, ABD’nin MHz Choice’u ve Avustralya’nın SBS’i tarafından ekranlara taşınan The Shift ya da asıl adıyla Dag & nat, medikal drama severler için yeni bir soluk getiriyor. Altı bölümlük ilk sezonu ile izleyicilerin karşısına çıkan dizi, bir yenidoğan ve çocuk hastanesindeki doktorların, hem profesyonel hem de kişisel hayatlarını ele alıyor.

Bu etkileyici hikaye, yenidoğan bölümünü yöneten ebe Ella ve meslektaşlarının, personel kıtlığına rağmen, yeni annelere, bebeklerine ve ailelerine en iyi bakımı sağlama çabalarını gözler önüne seriyor. Ella, işin getirdiği baskı ve zorluklarla mücadele ederken bir yandan da evli çocuk doktoru Jerry‘e duyduğu hislerle boğuşuyor.

Yıldızlarla Dolu Kadro

Başrollerinde Sofie Gråbøl (Forbrydelsen) gibi isimlerin yer aldığı The Shift, Pål Sverre Hagen, Afshin Firouzi, Marijana Janković, Sara Hjort Ditlevsen, Charlotte Munck, Patrick A. Hansen, Birthe Neumann, Mette Agnete Horn ve Mattias Nordkvist gibi yetenekli oyuncuları bir araya getiriyor.

Heyecanla Beklenen İkinci Sezon

The Shift, ikinci sezon onayını alarak hayranlarını sevindirdi. 2024’te başlaması planlanan yeni sezon, ilk sezondan iki yıl sonrasını konu alacak ve daha çok çocuk bölümüne odaklanacak. Ella karakterini canlandıran Gråbøl, konuk oyuncu olarak diziye geri dönecek. İkinci sezonun da altı bölüm süreceği müjdelendi.

Oyuncu Kadrosu

Oyuncu Karakter
Sofie Gråbøl Ella
Pål Sverre Hagen
Afshin Firouzi
Marijana Janković
Sara Hjort Ditlevsen
Charlotte Munck
Patrick A. Hansen
Birthe Neumann
Mette Agnete Horn
Mattias Nordkvist
Bunlarada Göz Atın :
Stranger Things 5.Sezon: Büyük Final İçin Geri Sayım Başladı

The Shift, medikal dramayı, karakter derinliklerini ve insan hikayelerini bir araya getirerek izleyicilere duygusal bir yolculuk sunuyor. Bu dizi, sadece tıbbi mücadeleleri değil, aynı zamanda insan ilişkilerinin karmaşıklığını ve güzelliklerini de vurguluyor. Her bölümüyle kalbinizi ısıtacak, merakınızı tetikleyecek bir eser.

The Shift (Dag & nat) Tanıtım Fragmanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı