Haberler

BLUTV Prens Dizisi 2.Sezon Yayın Tarihi Açıklandı! Tanıtım Fragmanı ve Detaylar Burada

🎬 Yeniden Sahneye: “Prens”in Büyüleyici Dönüşü 🎭

Zamanın tozlu sayfalarından sıyrılıp günümüze ışınlanan, tarih ve komedinin muhteşem buluşması “Prens”, 16 Haziran’da izleyicilerle yeniden buluşmaya hazırlanıyor. BluTV’nin sevilen dizisi “Prens”, ikinci sezonuyla ekranlara damgasını vurmaya hazırlanıyor. Göz kamaştırıcı tanıtım videosuyla merak uyandıran yeni sezon, Bongomia’nın unutulmaz prensi etrafında dönen hikâyelerle kahkaha fırtınası vaat ediyor.

🌍 Bongomia’nın Unutulmaz Prensi: Kahkahaların Efendisi 😂

Kimse tarafından ciddiye alınmayan, taht oyunlarının bir kenarında kalmış Bongomia’nın sevimsiz Prensi, başına gelen türlü talihsizliklerle izleyicileri gülmekten kırıp geçirecek. MGX Studio ve MGX Film’in başarılı iş birliği, Müşvik Guluzade’nin yapımcılığında, Bülent İşbilen yönetmenliğinde ve Giray Altınok ile Kerem Özdoğan’ın kaleminden çıkan “Prens”, tarihi dizilerde yeni bir sayfa açmaya hazır.

🎭 Sanal Prodüksiyonun Büyüsüyle Çekilen Tarihi Komedinin Yıldızları

Türkiye’nin ilk ‘Virtual Production’ stüdyosunda hayat bulan bu eğlenceli tarihi komedi dizisinin oyuncu kadrosu, sektörün en yetenekli isimlerinden oluşuyor. Giray Altınok, Ceyda Düvenci, Derya Pınar Ak ve daha birçok değerli oyuncu, karakterleriyle ekranları şenlendirecek.

Oyuncu Rolü
Giray Altınok Prens
Ceyda Düvenci
Derya Pınar Ak
Çağdaş Onur Öztürk
Canberk Gültekin
Burak Topaloğlu
Serdar Orçin
Aslı Tandoğan
Bahadır Vatanoğlu
Yılmaz Gruda
Onur Özaydın
Hüseyin Avni Danyal

💔 Kalplere Dokunan Bir Prens: Kahkaha Dolu Bir Yolculuk 😄

“Prens”, adı unutulmuş, taht oyunlarının gölgesinde kalmış bir prensin, hırslar, aşklar, ihanetler ve tutkularla dolu dünyasını keşfedeceğimiz bir serüven sunuyor. Bu eşsiz dizi, Bongomia’nın tarihini ve tahtın varisi olma yolundaki macerasını eğlenceli bir dille anlatıyor.

🌐 Teknolojinin Sinematik Harikaları: ‘Virtual Production’ 🎥

“Virtual Production” teknolojisiyle çekilen “Prens”, dünyada bu teknolojinin yüksek oranda kullanıldığı nadir projelerden biri olarak öne çıkıyor. Oyunculara ve yönetmene çekim anında benzersiz bir deneyim sunan bu teknoloji, diziyi sanat ve teknolojinin kusursuz birleşimi haline getiriyor.

Bunlarada Göz Atın :
NBC'nin Yeni Gözdesi: "Extended Family"nin Tanıtımı Göz Kamaştırıyor!

İçerik

2.Sezon 9 Nisan’de BLUTV’de.

Prens 2.Sezon Tanıtım Fragmanı

5/5 - (10 votes)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı