Haberler

Laurence Fishburne, ‘The Witcher’ın 4. Sezonunda Büyüleyici Bir Etki Yaratacak

Netflix’in olağanüstü dizisi The Witcher’ın dördüncü sezonu, Laurence Fishburne’ü kadroya davet ederek fantastik bir dünyanın kapısını aralıyor. Fishburne, bilgili bir berber cerrahı olan Regis’i canlandıracak. Henry Cavill’in üçüncü sezonun ardından diziden ayrılmasıyla birlikte Geralt rolünü Liam Hemsworth üstlenecek. Yeni sezonda Geralt, Yennefer ve Ciri’nin savaşın harap ettiği kıtada bağımsız olarak seyahat ettikleri kişisel savaşları ve yolculukları anlatılacak.

Laurence Fishburne’ün rolü ve dizi üzerindeki etkisi Laurence Fishburne, The Matrix’te Morpheus rolünü canlandırıyor ve en çok, The Matrix’teki The King of the Bowery rolüyle hatırlanıyor. John Wick serisinde Witcher kitaplarının ve oyunlarının popüler karakteri Ray’i canlandıracak olan Gith, serinin dünyasına yeni bir boyut getirecek. Fishburne’ün eklenmesi kadroya önemli bir katkı sağlayacak, Anya Chalotra (Yennefer), Freya Allen (Ciri) ve Joy Beatty. Dizideki rolüyle ilgili yorum yapan Fishburne şunları söyledi: “Bu olağanüstü oyuncu kadrosuna katılmaktan heyecan duyuyorum ve The Witcher’ın büyülü dünyasını keşfetmek için sabırsızlanıyorum.” Şu açıklamayı yaptı.

Yeni sezonun hikayesi Üçüncü sezonun sonunda kıtayı derinden etkileyen beklenmedik olayların ardından dördüncü sezon, Geralt‘ın,Ye’nin hikayesini ekrana getiriyor. Nefa ve Ciri, içlerindeki şeytanlarla mücadeleleri ve savaşın harap ettiği kıtada karşılaştıkları zorluklarla birbirlerinden ayrılırlar. Karşılaştıkları gruplarla ilişki kurabilir ve onlara liderlik edebilirlerse, bu ateş vaftizinden sağ çıkıp yeniden bir araya gelebilirler.

The Witcher’ın perde arkasında neler oluyor? Geçen yıl serinin orijinal yıldızı Henry Cavill‘in ve Rivia’nın Geralt karakteri Liam Hemsworth Si’nin ani ayrılışına tanık olduk. ‘nin satın alınması hayranlar arasında tartışmalara yol açtı. Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da Cavill’in, Netflix’in kaynak materyalden uzaklaşma eğiliminden memnun olmadığı için ayrıldığı söyleniyor. Netflix’in Andrzej Sapkowski’nin sekiz kitaplık serisinden uyarlaması, kaynak materyalde bazı yaratıcı değişiklikler içeriyor. Bu değişiklikler, özellikle orijinallere sadık kalmayı tercih eden uzun süredir hayranlar arasında belirli bir hayal kırıklığına neden oldu. Sapkovsky’nin çalışmalarının büyük bir hayranı olan Cavill, daha önce konuyla ilgili düşüncelerini şöyle açıklamıştı: “En büyük hedefim mümkün olduğunca orijinaline sadık bir Geralt yaratmak ve birçok hayran da aynı şekilde düşünüyor.”

Bunlarada Göz Atın :
Gibi 5.Sezon Fragmanı Yayınlandı | İzleyin

Yayın Tarihi ve Beklentiler The Witcher’ın 4. sezonunun henüz yayın tarihi yok. Ancak Collider ve diğer kaynaklar sizi serinin ilerleyişi hakkında bilgilendirmeye devam edecek. Dizinin hayranlarının yeni sezona dair beklentileri yüksek, Laurence Fishburne’ün de kadroya dahil edilmesi dizinin hayranları açısından heyecan verici bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı