Haberler

Amazon’un Yeni Gözdesi: “Zorro” 19 Ocak’ta Ekranlarda!

🎭 Efsane Geri Dönüyor: Maskeli Kahraman Zorro Yeniden Aramızda Yılların özlemi sona eriyor! Ekranların sevilen maskeli kahramanı Zorro, Carlos Portela’nın (Cable Girls’un yaratıcısı) kaleminden doğan 10 bölümlük muhteşem bir diziyle tekrar bizlerle. İşte, 19 Ocak 2024’te Prime Video’da başlayacak bu heyecan verici serinin detayları.

🌟 Yıldızlar Geçidi: Başrollerde Kimler Var? Bu epik serüvende, Miguel Bernardeau (Elite, 1899) ve Renata Notni (La Venganza de las Juanas) başrolleri paylaşıyor. Onlara, Dalia Xiuhcoatl, Emiliano Zurita, Andrés Almeida (Bardo), Cuauhtli Jiménez, Elia Galera (El Cid), Paco Tous (The Paper House), Rodolfo Sancho (Los herederos de la tierra), Cristo Fernández (Ted Lasso), Francisco Reyes (30 Coins), Luis Tosar (Sky High), Ana Layevska ve Cecilia Suárez (The Casa de las Flores) gibi isimler eşlik ediyor.

🎬 Bir Dönemin Hikayesi: 1834 Kaliforniya Konusuna gelecek olursak, herkesin gözü 1834 yılında, Kaliforniya’da. Bu toprakları ele geçirmek isteyen eski sömürgeciler, Rus oligarkları, Fransızlar ve yeni kurulan Amerika Birleşik Devletleri arasında büyük bir mücadele yaşanıyor. Halk, bu mücadelenin en büyük mağduru. Ve işte bu noktada, barışın ve adaletin sembolü genç Diego de la Vega, yani Zorro, devreye giriyor. Yeni bir dönem, yeni bir kahramanı çağırıyor.

🔥 İntikam Ateşi: Diego de la Vega’nın Yolculuğu Miguel Bernardeau, babası Alejandro De La Vega’nın ölümünün ardından İspanya’dan Kaliforniya’ya dönerek Zorro’nun maskesini takıp intikam ateşiyle yanıyor. Karakterin derinliklerine ve intikam yolculuğuna tanık olacağız.

💖 Aşkın Gücü: Lolita Marquez Renata Notni, Zorro’nun gençlik aşkı Lolita Marquez olarak karşımıza çıkıyor. Lolita’nın Zorro’yla olan ilişkisinin derinlikleri ve duygusal bağları, dizinin merkezinde yer alacak.

🎥 Yönetmen Koltuğunda Kim Var? Dizinin yönetici yapımcılığını, Zorro Productions Inc.’in kurucusu ve “The Mask of Zorro” ile “The Legend of Zorro” filmlerinin yapımcısı John Gertz yapıyor. Ekibe, David Martínez, David Cotarelo, Sergio Pizzolante, Ángela Agudo, Andy Kaplan, Jesus Torres-Viera ve Glenda Pacanins gibi isimler de katılıyor.

Bunlarada Göz Atın :
Laurence Fishburne, 'The Witcher'ın 4. Sezonunda Büyüleyici Bir Etki Yaratacak

✍️ Yaratıcılar ve Sanatçılar Carlos Portela’nın yazdığı ve Javier Quintas (Money Heist), José Luis Alegría (Top Boy) ve Jorge Saavedra (Mr Smith and Mrs Wesson) tarafından yönetilen dizi, Zorro’nun yaklaşık 20 yıl sonra ekranlara muhteşem bir dönüş yapmasını simgeliyor.

Bu büyüleyici seriyi kaçırmayın! 19 Ocak 2024’te Prime Video’da başlayacak olan “Zorro”ya hazır olun! 🎉📺

Tanıtım Fragmanı

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Efsane karakter Zorro’nun modern bir dokunuşla yeniden canlanıyor olması, nostalji rüzgarları estireceğe benziyor🎭 Amazon’un bu hamlesi, klasik hikayelere modern bir soluk getiren yenilikçi yaklaşımını sergiliyor 19 Ocak’ta gösterime girecek bu yeni seri, hem Zorro hayranlarını hem de yeni nesli ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor. 📺 Eskimeyen maskeyi, kılıcı ve atıyla beklediğimiz bu kahramanın maceralarını izlemek için sabırsızlanıyorum! 🏇 Bu etkileyici serüven, ne dersiniz, soğuk kış akşamlarının en sıcak dostu olmaya aday mı? 🤠 Yeni bölümleri kaçırmamak için takvimlerinizi şimdiden işaretleyin!

  2. Yılların efsanesi Zorro, Amazon’un imza atacağı modern bir yorumla 19 Ocak’ta geri dönüyor! 🦸🏻‍♂️ Klasik maske ve pelerin ikilisini yeniden yorumlayan ekip, heyecan dolu anlar vadeden bu seriyi nostaljik bir hava içinde sunuyor✨ Evet, dizi dünyasına nostalji rüzgarları esecek Hepimizin çocukluğunun kahramanına yeni bir soluk! Peki, bu yenilikçi dizi sadece eski hayranlar için mi, yoksa yeni nesli de Zorro’nun maceralarını sevdirecek mi? 🤔 Ekranların karizmatik hırsızıyla yeniden tanışmak ve unutulmaz maceralara atılmak için sabırsızlanıyorum. Takvimler 19 Ocak’ı işaretleyin, aksiyon dolu saatler sizleri bekliyor! 🎬🗡️ Çocukluğumuzun kahramanı, bu kez Amazon güvencesiyle, muhtemelen daha parlak bir kılıç ve daha sıkı bir maske ile karşımızda duracak. Hazır mıyız? Ben kesinlikle öyleyim! 🎉👀

  3. Kılıcını çekmeye hazır mısınız? 🤠 Bu seferki macera, çağlar ötesinden ekranlarımıza atlıyor ve sürpriz bir isimle! 19 Ocak’ta, Zorro’nun maske takip eden, adalet dağıtan versiyonunu görmek herkesi hapsettirecek🎭🐎 Her yaş grubuna hitap eden bu gizemli kahraman, Amazon tarafından bizlere modern bir dokunuşla sunuluyor Seri izleyicilerine ve nostalji severlere yeni soluk, genç izleyicilere ise geçmişe eğlenceli bir yolculuk vadediyor. Ekranlarınıza not düşün, popcornlarınızı hazırlayın ve bu kılıcın keskinliğini ve Zorro’nun şovunu kaçırmayın!_REPLACE_ ⚔️🎬🍿

  4. Amazon, nostalji rüzgarları estirmeye hazır olun! 😍 Kılıcı ve maskesiyle fırtınalar estiren o ikonik karakterimiz ekranlara dönüyor🤺🎭 Zaten hepimiz oldum olası küçük ekranın büyük kahramanlarına bir zaafımız var, değil mi? Zorro ile 19 Ocak’ta adeta zamanı durduracağız ve o siyah pelerinin altından çıkan adalet dağıtıcıyı izlerken, ister evde ister mobil cihazlarda, gözlerimizi ekrandan ayıramayacağız 🍿👀 Eskiden çocuklar gibi heyecanlanmamak elde mi? Bence ajandanıza not düşün ve bu macerayı kaçırmayın! 😎✨ Yeni nesil hazır mısın? Çünkü bu, yalnızca bir TV şovundan çok daha fazlası! 🌟

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı