Yabancı Diziler

DC’s Legends of Tomorrow Dizi Tanıtımı

DC’s Legends of Tomorrow Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları

DC evreninin fantastik dünyasında süper kahramanların heyecan dolu maceraları hiç durmaksızın devam ederken, bu evrenin en yeni ve en heyecan verici serüvenlerinden biri olan Legends of Tomorrow, 21 Ocak itibarıyla The CW kanalında seyirciyle buluştu. Arrow ve The Flash dizilerinden türeyen bu spin-off yapımda, Greg Berlanti’nin usta eli hissediliyor. Yanında ise The Flash’tan Andrew Kreisberg ve Arrow’dan Marc Guggenheim gibi isimler yer alıyor.

Bu heyecan verici serüven, zamanın derinliklerindeki mücadelelerle dolu bir hikaye sunuyor. 2166 yılındaki Londra‘da başlayan bu yolculukta, Vandal Savage adındaki kötü niyetli bir karakter, dünyayı ele geçirmek üzereyken, Zaman Efendisi Rip Hunter, onu durdurmak için kapsamlı bir plan yapar. Planını Zaman Efendileri Konseyi’ne sunar, ancak beklediği desteği göremez. Bunun üzerine 2016 yılına seyahat eder ve bir kahraman ve kötü adam ekibi toplar. Peki, bu ekip Savage’ı yenmeyi başarabilecek mi? İzleyiciler, bu sorunun cevabını merakla bekleyecek.

dcs legends of tomorrow cast
dcs legends of tomorrow cast

KARAKTERLER:

Rip Hunter:

  • Doğu Londra’lı bir Zaman Efendisi olarak tanıtılan Rip Hunter, 2166 yılından günümüze gelerek ekibi toplar. Artur Darvill tarafından canlandırılan bu karakter, zaman yolculuklarına pek de yabancı değil.

Ray Palmer / ATOM:

  • Dahi bir bilim adamı ve yaratıcı bir mucit olan Ray Palmer, aynı zamanda bir süper kahraman. Arrow’dan transfer olan bu karakter, Brandon Routh tarafından canlandırılıyor.
Bunlarada Göz Atın :
Superstore Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

Sara Lance / White Canary:

  • Suikastçiler Birliği’nde yetişen Sara Lance, Arrow’dan bu serüye katılıyor. Caity Lotz‘un canlandırdığı bu karakter, ekibin en yetenekli suikastçilerinden biri olarak öne çıkıyor.

Jefferson “Jax” Jackson / Firestorm:

  • Jax, Franz Drameh tarafından canlandırılıyor ve The Flash’tan bu serüye katılıyor. Bir futbol yıldızı iken yaşadığı bir kaza sonucu hayatı değişen Jax, Firestorm’un kas gücüdür.

Dr. Martin Stein/ Firestorm:

  • Victor Garber tarafından canlandırılan Dr. Martin Stein, bir dahi ve Firestorm’un diğer yarısıdır. Zaman yolculuğu konusunda uzman olan Stein, maceraya bilim adamı gözüyle yaklaşıyor.

Leonard Snart / Captain Cold:

  • Wentworth Miller‘ın canlandırdığı Leonard Snart, değerli şeylerin peşinde bir hırsızdır. The Flash’tan bu serüye katılan Snart, Captain Cold olarak bilinir.

Mick Rory / Heat Wave:

  • Leonard’ın zıttı olan Mick Rory, Dominic Purcell tarafından canlandırılıyor. Kundakçılık yapan bu karakter, alev silahı kullanır ve aksiyon modunda bir karakterdir.

Hawkgirl ve Hawkman:

  • Kendra Saunders / Hawkgirl ve Carter Hall / Hawkman, Vandal Savage ile derin bir geçmişe sahiptir. Ciara Renée (Hawkgirl) ve Falk Hentschel (Hawkman) tarafından canlandırılıyorlar.
dcs legends of tomorrow poster
dcs legends of tomorrow poster

Diziyle İlgili Son Sözler:

Yapımcılar, “Legends of Tomorrow” için “Arrow ve The Flash’ın temelleri üzerine kurulmuş bir süper kahraman karması” diyorlar. Bilim kurgu unsurları, zaman yolculuğu ve canlı bilgisayarlı bir uzay gemisi gibi ögeleri içeren bu dizi, televizyondaki ilk süper kahraman karması olarak tanımlanıyor. İlk bölümü ile izleyiciye iyi bir başlangıç sunan dizi, özellikle Vandal Savage karakterinin hikayesi ile dikkat çekiyor. İlk sezonunun 16 bölüm süreceği belirtilen “Legends of Tomorrow”, süper kahraman severler için kaçırılmaması gereken bir serüven vaat ediyor.

Legends of Tomorrow Dizi Tanıtım Fragmanı

Google : dcs legends of tomorrow

Bunlarada Göz Atın :
Travelers Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı