Yabancı Diziler

The Kollective Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Heyecanla beklenen, gerçek olaylardan ilham alınarak kurgulanan The Kollective serisinin arkasındaki yaratıcı zekaların kimler olduğunu merak ediyor musunuz? İtalyan televizyonunun kalbinde yer alan Gomorrah dizisinin beyni Leonardo Fasoli (ZeroZeroZero) ve Maddalena Ravagli, bu kez de The Kollective ile sahneye çıkıyor. 2019 Eylül’ünde, bu ikilinin senarist ve yürütücü yapımcı olarak muhteşem bir dönüş yapacağını öğrenmiştik.

Bu serinin perde arkasında, Submarine imzası taşıyan bir üretim ekibi var. Submarine, Undone, Apollo 10 ½ ve Bellingcat: Truth in a Post-Truth World gibi başyapıtlarıyla tanınan bir isim. Ve nihayet, dizinin merakla beklenen oyuncu kadrosu da açıklandı!

Oyuncu Kadrosu Tablosu:

Oyuncu Önceki Roller
Natascha McElhone Californication
Celine Buckens Showtrial
Felix Mayr Unorthodox
Gregg Sulkin Marvel’s Runaways
Grégory Montel Call My Agent
Karel Roden A Spy Amongst Friends
Cassiopée Mayance The Clearstream Affair
Martha Canga Antonio Lupin
Ralph Amoussou Transatlantic

Bu nefes kesen kadro, 60 dakikalık altı bölümden oluşacak serinin başrollerini paylaşıyor. Dizi, 2018 yapımı Bellingcat – Truth in a Post-Truth World belgeseline dayanarak, Avrupa’nın Budapeşte, St. Petersburg ve Londra gibi şehirlerinden Mısır’ın Kahire kentine uzanan geniş bir coğrafyayı kapsıyor. Gizem, ihanet ve gerçek arayışı içinde bir grup genç yurttaş gazetecinin hikayesini anlatıyor.

The Kollective, Avrupa ve ötesindeki hükümetlerin karanlık yüzünü açığa çıkarırken, gerçeklerin peşinde koşmanın bedelini gözler önüne seriyor. Bu cesur gençler, uluslararası bir soruşturma yürüterek, hükümetlerin yalanlarını ve yolsuzluklarını ortaya çıkarıyor.

Dizi, The European Alliance tarafından sipariş edildi ve A+E Media Group tarafından dünya çapında dağıtılacak. Yayıncılar arasında France Télévisions, Rai Fiction (İtalya), ZDF (Almanya) ve Hulu (Amerika) bulunuyor ve 2025’te prömiyer yapması bekleniyor.

Yönetmen koltuğunda Fauda‘dan tanıdığımız Assaf Bernstein ve Deutschland 89‘un Randa Chahoud’u oturuyor. Yapımcılar arasında Philip Schulz-Deyle ve Bruno Felix gibi isimler yer alırken, yaratıcı ekibin önemli üyeleri arasında Ed Hemming, Robrecht Heyvaert (Bad Boys For Life), Lennert Hillige (The Forgotten Battle), Alexei Tylevich (Ant-Man and the Wasp) ve Alison Riva (The Capture) bulunuyor.

Bunlarada Göz Atın :
Burn Notice Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

The Kollective‘in yönetici yapımcılığını ise Submarine’den Femke Wolting üstleniyor, Mediawan’ın sahibi olduğu bu şirketin, serinin arkasındaki güç olduğunu bir kez daha gösteriyor.

Bu heyecan verici seriyi izlemek için sabırsızlanıyor musunuz? Gerilim, entrika ve gerçek arayışının iç içe geçtiği bu diziyi kaçırmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı