Haberler

Austin Butler ve Callum Turner’ın Yıldızı Parlıyor: ‘Masters of the Air’ Dizisinde Başrollerde!

Hollywood’un çıkış yapan yıldızlarından Austin Butler (“The Shannara Chronicles”) ve Callum Turner (“The Capture”, “War & Peace”) şimdi de Steven Spielberg ve Tom Hanks ikilisinin desteklediği, tarihi bir hikayeye hayat veriyorlar. Bu ikili, 2. Dünya Savaşı’nın nefes kesen hikayesini anlatan “Masters of the Air” dizisinde başrolleri üstleniyor. İlk olarak 2019 Ekim’inde duyurulan bu projenin, Apple TV+’ta izleyiciyle buluşacağını belirtelim.

Austin Butler ve Callum Turner, Masters of the Air
Austin Butler ve Callum Turner, Masters of the Air

🌍 Savaşın Gökyüzündeki Kahramanları 🌍

“Masters of the Air”, Donald L. Miller’ın aynı adı taşıyan kitabından esinlenerek hazırlandı. Dizi, II. Dünya Savaşı sırasında Hitler’in kapısına kadar dayanan Amerikan bombardıman uçaklarının cesur havacılarının gerçek ve derin hikayelerini gözler önüne seriyor. Austin Butler, dizide Binbaşı Gale Cleven karakterine hayat verirken, Callum Turner ise Binbaşı John Egan rolünde karşımıza çıkacak.

🎬 Yaratıcı Zekaların Buluşması 🎬

Bu etkileyici yapım, “Band of Brothers”ta da imzası bulunan John Orloff ve Graham Yost’un kaleme aldıkları senaryo ile şekilleniyor. Aynı zamanda bu ikili, dizinin yönetici yapımcıları arasında yer alıyor.

Yapımın arkasındaki güç ise, Steven Spielberg’in Amblin Television ve Tom Hanks ile Gary Goetzman’ın Playtone şirketlerinden geliyor. Darryl Frank, Justin Falvey ve Steven Shareshian da yapımcı kadrosunda yer alarak projenin gelişim sürecinde önemli roller üstleniyorlar. Alex Maggioni ise, Spielberg, Frank ve Falvey ile birlikte günlük işleyişe göz kulak olacak.

🎥 Hollywood’un İkonlarıyla Buluşma 🎥

Austin Butler, daha önce Tom Hanks ile Baz Luhrmann’ın merakla beklenen Elvis Presley biyografisinde birlikte çalışma fırsatı bulmuştu. Butler, Elvis Presley rolünde parlamış, Hanks ise onun menajeri Tom Parker olarak karşımıza çıkmıştı. Ayrıca Butler, Quentin Tarantino’nun ünlü “Once Upon a Time… in Hollywood” filminde Manson Ailesi üyesi Tex Watson karakteriyle de dikkat çekmişti.

Bunlarada Göz Atın :
Gibi 5.Sezon Fragmanı Yayınlandı | İzleyin

Bu dizi, Hanks için Apple platformundaki ilk II. Dünya Savaşı projesi olmaktan öte, geçen sene yayınlanan “Greyhound” filminde hem başrolü hem de yazarlığı üstlenmişti. Spielberg ise, “Amazing Stories” ile Apple’a yönetici yapımcı olarak katkıda bulunuyor.

Bu heyecan verici projede, tarihin tozlu sayfaları arasında kalan gerçek kahramanlık hikayeleri, Austin Butler ve Callum Turner’ın etkileyici performanslarıyla yeniden hayat bulacak. “Masters of the Air”, savaş tarihini ve dramatik insan hikayelerini seven herkes için kaçırılmaması gereken bir yapım olacak! 🌟🛩️🎬

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı