Yabancı Diziler

Apples Never Fall Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları

Peacock, kitap dünyasının önde gelen isimlerinden Liane Moriarty’nin 2021‘de kitapseverlerle buluşan ve adeta rekor kıran romanı “Apples Never Fall”‘dan ilham alınarak hazırlanan dizinin fragmanını gözler önüne serdi. Big Little Lies ve Nine Perfect Strangers gibi eserleriyle tanınan Moriarty’nin bu son eseri, 14 Mart‘ta ekranlara gelecek ve izleyicileri mest edecek.

🌟 Yıldızlar Geçidi: Başrolde Kimler Var?

Bu heyecan verici dizi, Annette Bening (Nyad), Sam Neill (Jurassic Park), Alison Brie (GLOW), Jake Lacy (A Friend of the Family, The White Lotus), Conor Merrigan Turner, Essie Randles ve Georgia Flood (Nautilus, Wentworth) gibi isimleri bir araya getiriyor. Hikayemizin merkezinde, toplumun sevgilisi, dört yetişkin çocuk sahibi tenis koçları Joy (Bening) ve Stan (Neill) bulunuyor. Çift, sahip oldukları ünlü tenis akademilerini satarak, hayatlarının altın çağına adım atmaya hazırlanıyor. Ancak her şey bekledikleri gibi gitmeyebilir.

🎾 Delaney Ailesinin Gizemli Macerası

Bir gece, Savannah (Flood) adında bir yabancı, dramatik bir şekilde Delaney ailesinin kapısını çalar ve olaylar gelişir. Joy kaybolduğunda ve Savannah ortalıktan kaybolunca, aile bireyleri ve polis, bu gizemi çözmek için harekete geçer. Ailenin en büyük çocuğu Amy (Brie), hayatındaki karmaşayla mücadele ederken; Troy (Lacy), tenis sahalarındaki rekabetçiliğini iş dünyasına taşıyor. Logan (Merrigan Turner) ve Brooke (Randles) ise kendi yollarını çiziyor.

🎬 Yaratıcı Zekalar: Dizinin Arkasındaki İsimler

Melanie Marnich, bu etkileyici hikayeyi ekranlara taşıyan başlıca isimlerden. Yönetici yapımcılar arasında David Heyman, Gregory Jacobs, Liane Moriarty, Annette Bening ve daha fazlası yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Chris Sweeney ve Dawn Shadforth gibi yetenekler var. Dizi, Universal International Studios tarafından üretilip, NBCUniversal Global TV Distribution tarafından dağıtılıyor.

Bunlarada Göz Atın :
Netflix Bandidos Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları

📅 Bu büyüleyici serüveni kaçırmayın: “Elmalar Asla Düşmez”, 13 Mart‘ta sadece Peacock‘ta sizlerle!

Apples Never Fall Dizi Tanıtım Fragmanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı