Yabancı Diziler

Apple TV+ Constellation Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

21 Şubat’ta Apple TV+’da başlayacak olan “Constellation”, göz alıcı oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle ekranlara geliyor. Noomi Rapace (“Ejderha Dövmeli Kız”) ve Emmy adayı Jonathan Banks (“Breaking Bad”, “Better Call Saul”) gibi yıldız isimlerin yer aldığı bu sekiz bölümlük komplo temalı psikolojik gerilim dizisi, izleyicileri derin bir maceraya davet ediyor.

🚀 Uzay Macerasının Kalbindeki Gizem

“Constellation”, Peter Harness tarafından yaratıldı. “Dünyalar Savaşı”, “Doctor Who”, “Wallander” gibi yapımların arkasındaki kreatif zeka, bu kez uzayın derinliklerinde geçen bir hikaye sunuyor. Dizi, ilk üç bölümüyle 21 Şubat’ta izleyici karşısına çıkacak ve 27 Mart’taki büyüleyici finaline kadar her hafta yeni bölümleriyle ekranlarda olacak.

Noomi Rapace, uzaydaki bir felaketin ardından Dünya’ya dönüş yaparak hayatının önemli parçalarının eksik olduğunu fark eden cesur astronot Jo karakterini hayat veriyor. Bu etkileyici hikaye, bir kadının insan psikolojisinin karanlık sınırlarını keşfetmesi, uzay yolculuğunun gizemli tarihini aydınlatma çabası ve kaybettikleri her şeyi geri kazanma arzusunu ele alıyor.

🌠 Oyuncu Kadrosu ve Yönetmenler

Jonathan Banks, Henry karakteriyle; James D’Arcy, Magnus olarak; Julian Looman, William Catlett, Paul Lancaster; Barbara Sukowa, Irene Lysenko; Clare-Hope Ashitey, Ajan Bright; ve Davina Coleman ile Rosie Coleman, Alice karakteriyle dizide önemli roller üstleniyorlar.

Yönetmen koltuğunda, Emmy ödüllü Michelle MacLaren (“Shining Girls”, “The Morning Show”, “Breaking Bad”), Oscar adayı Oliver Hirschbiegel (“Downfall”, “The Experiment”) ve Oscar adayı Joseph Cedar (“Footnote”, “Our Boys”) gibi isimler yer alıyor.

🎬 Yapımcılar ve Çekimler

Dizi, Turbine Studios ve Haut et Court TV tarafından üretilmiş, David Tanner, Tracey Scoffield, Caroline Benjo, Simon Arnal, Carole Scotta ve Justin Thomson yönetici yapımcı olarak görev yapmışlardır. Michelle MacLaren, “Breaking Bad” ve “Better Call Saul”un ardından Jonathan Banks ile yeniden bir araya gelerek ilk iki bölümün yönetmenliğini üstlenmiş ve dizinin yapımcılığını Daniel Hetzer yönetmiştir. “Constellation”, başta Almanya olmak üzere çeşitli lokasyonlarda çekilmiştir.

Bunlarada Göz Atın :
Itxaso Dizi Tanıtımı ve İncelemesi

📅 Takviminizi İşaretleyin

Bu heyecan verici yolculuğa katılmak için 21 Şubat’ı takvimlerinize işaretleyin ve “Constellation” ile uzayın karanlık sınırlarında bir maceraya atılın. Psikolojik gerilim ve uzay macerasının kusursuz birleşimi, bu diziyi kaçırılmayacak bir yapıt haline getiriyor.

Constellation Dizi Tanıtım Fragmanı

Constellation Poster
Constellation Poster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı