Yabancı Diziler

Agatha Christie’nin Gizemli Dünyasına Yolculuk: “Cinayet Çok Kolay” ve “Zehri Kim Verdi?” İncelemesi

BBC’nin Agatha Christie romanlarından esinlenerek hazırladığı mini dizi serisinin son halkası, “Cinayet Çok Kolay” (Murder is Easy), izleyicilerle buluştu! Yeni yıl arefesinde, 27 ve 28 Aralık tarihlerinde BBC One ve BBC iPlayer üzerinden yayınlanan bu iki bölümlük drama dizisi, “Zehri Kim Verdi?” (Murder is Easy) romanından uyarlandı ve izleyenleri büyüleyen bir hikayeye davet ediyor.

🌟 Dizinin Yıldızları:

Dizi, göz kamaştırıcı bir oyuncu kadrosuna sahip. Sinead Matthews, Penelope Wilson, David Jonsson, Morfydd Clark, Tom Riley, Tamzin Outhwaite, Matthew Baynton, Mark Bonnar, Nimra Bucha, Douglas Henshall, Jon Pointing ve Phoebe Licorish gibi isimler bu muhteşem prodüksiyonda yer alıyor. Sian Ejiwunmi-Le Berre’nin senaryosunu yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda Meenu Gaur (World on Fire) oturuyor. Mammoth Screen ve Agatha Christie Ltd. ise bu etkileyici yapımın arkasındaki güçlü isimler.

Murder is Easy Dizi Poster
Murder is Easy Dizi Poster

Hikayenin Özü:

Wychwood, sakin ve huzurlu bir köy… Ancak Miss Pinkerton’un iddiaları her şeyi altüst ediyor. Ona göre, bu sessiz köyde iki korkunç cinayet işlenecek ve kurbanlardan biri köyün doktoru olacak. Luke Fitzwilliam başta bu iddiaları ciddiye almasa da, Miss Pinkerton’un trajik bir trafik kazasında ölümü ve ardından The Times gazetesinde yer alan Dr. Humbleby’nin beklenmedik ölüm haberi, onu derinden sarsıyor. Acaba bu esrarengiz köyde sırada kim var?

Not:

Zehri Kim Verdi, aslen bağımsız bir roman olarak bilinir ve daha önce “Agatha Christie’s Marple” serisinin bir bölümü olarak işlendi. Bu bölümde, Benedict Cumberbatch ve Russell Tovey gibi ünlü isimler de yer aldı.

Bu sürükleyici ve gizem dolu hikaye, Agatha Christie’nin derin ve karanlık dünyasına bir yolculuk vaat ediyor. İzleyiciler, her bir bölümde gizemin katmanlarını aralamaya hazır olmalı! 🕵️‍♂️🔍

Bunlarada Göz Atın :
Mad Men Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

Tanıtım Fragmanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Une Mère Parfaite Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları Chicago Fire 12.Sezon 2.Bölüm Fragmanı Chicago P.D. 11.Sezon 2.Bölüm Fragmanı